Главная › Новости › Новости

5

ИЮНЯ

2018

У Краматорську урочисто відкриють автовокзал

У Краматорську урочисто відкриють автовокзал

Шановні журналісти!

Громадська спілка «Всеукраїнська асоціація автостанцій» запрошує вас 7 червня (четвер) о 13.00 на урочисте відкриття після комплексної реконструкції автовокзалу у Краматорську.

Пропонуємо вам під час заходу ознайомитись із умовами, що створенні тепер на автостанції для мешканців та гостей міста. Зокрема, дізнатись про те, наскільки доступним є автовокзал у Краматорську для людей-інвалідів. Побачити як тепер виглядає кімната матері та дитини. Довідатись про допомогу, яку може отримати на території автостанції кожна людина, якій стало зле під час поїздки. А також, обговорити подальші перспективи відновлення інфраструктури автостанцій в інших містах Донеччини. Враховуючи стратегію «Всеукраїнської асоціації автостанцій», керівництво спілки має на меті найближчим часом відновити ще кілька автовокзалів в регіоні.

«Автовокзал у Краматорську – це перший об’єкт, який ми відремонтували в рамках стратегії спілки. Проте це не єдиний автовокзал, що перебував на капітальному ремонті. Є й інші», - стверджує Ігор Житінський, голова «Всеукраїнської асоціації автостанцій». На якому етапі знаходяться відповідні плани? Про перспективи розвитку галузі – ви також дізнаєтесь 7 червня під час заходу.

Звертаємо вашу увагу на те, що цього дня до Краматорська приїдуть керівники автовокзалів з інших регіонів України. 7 червня ГС «Всеукраїнська асоціація автостанцій» відзначає свій день народження. Тому, під час заходу, у вас буде можливість довідатись про ситуацію в галуззі перевезень, що існує в нашій державі, та відсвяткувати день народження асоціації.
Пожаловаться

Если данная информация не является действительной, или оскорбляет Вас - нажмите «Пожаловаться»

ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ