Главная › Новости › Новости

16

АПРЕЛЯ

2018

Учні краматорської школи познайомились із діяльністю «Ліги майбутніх поліцейських»

Учні краматорської школи познайомились із діяльністю «Ліги майбутніх поліцейських»

Інспектори ювенальної превенції Краматорського відділу поліції продовжують знайомити молодь міста із молодіжною громадською організацію. Чергова така презентація відбулась для учнів девятих класів ЗОШ №31.

Спочатку правоохоронці розповіли присутнім про основні цілі та завдання організації «Ліга майбутніх поліцейських». Вони зазначили, що з кожним днем кількість членів організації збільшується й цей цікавий та перспективний проект дозволяє молоді брати участь у суспільному житті, у формуванні правопорядку в своєму місті, а також дає можливість знайти нових друзів. При цьому вона сприяє патріотичному вихованню молоді та укріплює українські національні традиції.

Правоохоронці розповіли школярам, що хлопці та дівчата з краматорської ланки «Ліги» – їх головні помічники. «Разом ми постійно проводимо цікаві заходи - як для молоді, так й для всіх інших мешканців нашого міста, влаштовуємо пізнавально-попереджувальні акції, розповсюджуємо інформаційні листівки, беремо участь у спортивних змаганнях, проводимо творчі майстер-класи та багато іншого», - зауважили гості.
Школярі з великим інтересом слухали поліцейських, а наприкінці презентації відразу декілька дітей виявили бажання стати членами саме цієї молодіжної організації.

Краматорський відділ поліції Донецької області
Пожаловаться

Если данная информация не является действительной, или оскорбляет Вас - нажмите «Пожаловаться»

ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ