Главная › События

28

НОЯБРЯ

2017

Начало:

17:33

«КАЛЬМІЮС» - У КРАМАТОРСЬКУ!

«КАЛЬМІЮС» - У КРАМАТОРСЬКУ!

Запрошуємо долучитися до триденного фестивального драйву: музики та театру, віршів та прози, історичних студій та практичних інтерактивів.
Літературно-музичний фестиваль «Кальміюс» - громадська ініціатива регіонального масштабу, котра реалізується завдяки Програмі «Зміцнення громадської довіри (UCBI ІІ) за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Перший фестиваль пройшов у листопаді 2016 року, зібрав близько 6 тис. глядачів і мав позитивний резонанс як одна з найчисельніших мистецьких акцій Донеччини, яку було реалізовано не за бюджетні кошти.

Фестиваль 2017 року відбудеться 1-3 грудня у ПК ім. Л. Бикова (Краматорськ, вул. Шкільна, 9).

Орієнтовна кількість запрошених митців - більше 100 чол. (музичні та театральні творчі колективи, видавництва, відомі українські письменники, зокрема – Любко Дереш, Василь Шкляр, Сергій Гридін, Олексій Чупа, Дара Корній, Галина Пагутяк, Сергій Пантюк, Вікторія Амеліна, Сашко Дерманський та інші).

Орієнтовна кількість гостей - бл. 5-7 тис. чол.

Метою літературно-мистецького фестивалю «Кальміюс» є активізація творчих зусиль громад Донецької, Луганської областей:

налагодження діалогу між чисельними громадами областей;

інтеграція Сходу України у загальноукраїнський культурний простір;

виховання любові до літературного слова як однієї з головних цінностей українського народу;

виявлення та підтримка літературно обдарованих мешканців Сходу;

підвищення культурного та освітнього рівня дітей та молоді, популяризація читання.

Ключовою темою фестивалю цього року буде тема відновлення української культурної самоідентичності. Намір долучитися до заходу висловили очільники профільних напрямків Луганської ОВЦА, директор Інституту книги, народні депутати, представники профільних міністерств, громадські активісти регіону, діячі української сучасної культури.

Окрім суто фестивальної програми як елемент загального концепту, також заплановано близько 40 виїзних культурно-мистецьких заходів у селищні бібліотеки, клуби, школи, вищі навчальні заклади (програма «Хвилі Кальміюсу»).

Таким чином, фестиваль не тільки презентуватиме Донеччині сучасний загальноукраїнський культурний процес, але і включатиме її у нього як його невід’ємну частину.

Фестиваль заплановано як подію без будь-яких вікових, соціальних або гендерних обмежень. Відповідно, локації сформовано за тематично-концептуальним підходом: дитяча, підліткова, музично-художня, історична тощо. Передбачені активності як для найменших гостей, так і для людей літнього віку.

Вагомою складовою фестивалю є продумана система візуальної актуалізації концепту фестивалю, органічне поєднання розважальної та освітньої лінії заходів, велика кількість модернових представницьких подій (автограф-сесії, перформанси, інтерактиви).

#Обери свою подію!

#Знай наших!

#Не чекай-читай!

Контакти для зв’язку:

Олександра Папіна, 0665382922, gb2017@gmail.com

Віра Шелест, 0502166073, 0671915230 https://www.facebook.com/kalmijusfest/ https://goo.gl/KQ8azN
Пожаловаться

Если данная информация не является действительной, или оскорбляет Вас - нажмите «Пожаловаться»

ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ