Главная › События

26

ФЕВРАЛЯ

2018

Начало:

21:10

Конференція «East Growth: Бізнес і громадськість – ефективне партнерство» у Краматорську

Конференція «East Growth: Бізнес і громадськість – ефективне партнерство» у Краматорську

Львівська бізнес-школа Українського католицького університету (LvBS) спільно із Форумом НДО в Україні за підтримки Посольства Великої Британії в Україні запрошують відвідати конференцію «East Growth: Бізнес і громадськість – ефективне партнерство».

Мета події – обговорити найактуальніші проблеми Східної України з представниками недержавних організацій та підприємцями.

Спікери зустрічі: Євген Глібовицький, громадський діяч; Ярина Бойчук, CEO Львівської бізнес-школи УКУ; Олександр Ярема, заступник Міністра молоді та спорту України; Ігор Стокоз, заступник голови Донецької ОДА; Роман Зінченко, засновник Greencubator; Наталя Григор’єва, CEO ТМ «Злачно»; Ігор Семиволос, Директор Центру близькосхідних досліджень; Ярина Мельник, операційний керівник платформи «Тепле місто»; Ярополк Тимків, Ukraine Confidence Building Initiative; Наталя Церклевич, Ukraine NGO Forum; Валерія Бєлавкіна, Caritas Ukraine та інші.

Коли: 3 березня (субота) 9:00 – 18:00

Де: м. Краматорськ, «Авангард-Хол», вул. К. Гампера, Сад Бернацького.

Уже вдруге конференція збере на сході власників та топ-менеджерів малого та середнього бізнесу, представників бізнес-асоціацій, відомих економічних експертів, представників громадського сектору та урядовців.

Основна мета заходу: у надскладних умовах війни та кризи не залишатись осторонь проблем бізнесу та громадського сектору східного регіону України та спільно збудувати шлях до конструктивної співпраці й розвитку місцевих громад.

У програмі заходу: презентація дослідження кафедри соціології УКУ «Стан та перспективи співпраці між бізнесом та НДО в Донецькій та Луганській областях». Мета – вивчення особливостей міжсекторальної співпраці громадських організацій та бізнесу в регіоні. Також програмою передбачено обговорення наступних тем:

- Держава, бізнес і громадський сектор на тлі змін в Україні – пошук довіри та продуктивних моделей взаємодії.

- Відповідальність за сталість: хто і як впливатиме на незмінність орієнтації на безпеку та розвиток на Донеччині після 2019 року?
- Драбина на льоду: як українські громадські та бізнесові об’єднання можуть допомогти становленню недержавного сектора на Донеччині та Луганщині?

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації: https://goo.gl/hmoSuw.
Пожаловаться

Если данная информация не является действительной, или оскорбляет Вас - нажмите «Пожаловаться»

ДОБАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ